کارتریج لیزری ایرانی جی اند بی

مخزن بزرگ (پلاس) برای 3 برابر چاپ بیشتر

لیست قیمت کارتریج جی اند بی

کارتریج های جی اند بی با برندهای مختلف موجود در بازار کاملا سازگار است

چرا کارتریج های جی اند بی

شاید نوشتن متون تبلیغاتی در خصوص کارتریج های G&B درون سایت ، برای بسیاری از سازمان ها و نهاد ها امری بی تاثیر و بیهوده تلقی گردد. چون سازمان های بسیاری طی سالهای متوالی مشتریان گروه جی اند بی بوده اند و محصولات ما را بارها و بارها تجربه نموده اند. کارتریج هایی که همیشه در تولید آن ثبات کیفیت و در ارائه آن ثبات قیمت سیاست های اصلی گروه G&B بوده است.
کارتریج پلاس با چاپ سه برابری (6700 برگ) راهکار مقرون به صرفه ای بوده است که مشتریان عزیز از آن بهره برده اند. ثبات کیفیت چاپ تا آخرین برگه نشان دهنده دقت نظر تولید کنندگان این محصول است تا رضایت مخاطبین حاصل گردد و در نهایت تولیدات گسترده شرکت G&B باعث شده کارتریج های ما مناسب انواع برندهای پرینتر و شما مشتریان عزیز بتوانید از محصولات ما استفاده نمایید.

کارتریج های ایرانی G&B

اگر شما هم یک پرینتر لیزری در منزل یا محل کار دارید، بدون شک با کارتریج های طرح و اصلی سر و کار داشته اید. کارتریج های اصلی بسیار گران قیمت و غیر قابل توجیه هستند. اما کارتریج های طرح قیمت پایین تری دارند و به همان مقدار کیفیت پایین تری نیز دارند. اگر میخواهید درباره کارتریج های طرح و اصلی بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید.

جی اند بی با توجه به این چالش اقدام به تحقیق و ساخت کارتریج هایی نمود که در صورتی که جزو کارتریج های Original نیستند اما کیفیت چاپ بسیار زیادی دارند. تعداد چاپی که توسط کارتریج G&B انجام می پذیرد بسیار بالاتر از کارتریج های موجود در بازار است.

آیا با پرینتر من سازگار است؟

این محصولات فقط با نام تجاری G&B عرضه می شوند اما برای انواع چاپگرها قابل استفاده هستند. بنابراین اگر پرینتر لیزری با برندهای اچ پی، کانن، سامسونگ و برادر در منزل یا محل کار خود دارید می توانید از کارتریج های لیزری جی اند بی استفاده کنید. برند پرینتر خود را از بالای صفحه انتخاب کنید تا لیست قیمت مربوطه نمایش داده شود.

 

خط ویژه سفارشات

مشاورین ما آماده پاسخگویی هستند

با من تماس بگیرید

شماره تماس خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم

راهنمای خریدهای سازمانی

آیا نیاز به سفارش بیش از یک عدد پرینتر جی اند بی دارید؟

راهنمای سفارش سازمانی

پرسش و پاسخ

 • سعادت 26 خرداد 1399 - 11:08 پاسخ

  اینها قیمتهای عمده هستن . اگر یکی بخایم چجوری باید بخریم /؟

  • تحریریه 26 خرداد 1399 - 11:35 پاسخ

   قیمتهای سایت برای فروش تکی هستند. به هرتعدادی که نیاز داشته باشید می تونید سفارش بدید.

 • مونس 10 خرداد 1399 - 18:32 پاسخ

  چرا بعضی کارتریج ها گرونتر هستند؟

  • تحریریه 17 خرداد 1399 - 11:26 پاسخ

   کارتریج های جی اند بی در دو نوع معمولی و پلاس عرضه می شوند. کارتریج های پلاس دارای حجم تونر بیشتر و تعداد چاپ تا دوبرابر هستند. کارتریج های پلاس قیمت بالاتری نسبت به کارتریج های معمولی یا White دارند.

سوالات و نظرات خود را با ما به اشتراک بگزارید.