پرینتر ایرانی جی اند بی

پرینترها یکی از پر استفاده ترین انواع ماشین های اداری هستند. از انواع پرینتر می توان به دو گروه پرینتر لیزری و جوهر افشان اشاره کرد که با توجه به هزینه بالای موارد مصرفی پرینترهای جوهر افشان، پرینترهای لیزری طرفدار بیشتری پیدا کرد.

این پرینترها سریعتر هستند و مواد مصرفی ارزانتری دارند. همچنین می توان در برخی موارد با شارژ کارتریج لیزری نیاز اولیه آن را برطرف نمود. 

 

نمایش پرینتر سه کاره نمایش پرینتر تک کاره

 

همچنین پرینترهای لیزری نیز مدل های متفاوتی دارند. یکی از پر استفاده ترین این مدل ها پرینترهای سه کاره یا چند کاره است. از مزایای این پرینترها قابلیت چاپ، فکس و اسکن یا کپی پرونده ها است. پرینترهای سه کاره طرفداران بسیار زیادی در شرکت ها و ادارات دارد و نسبت به قیمت محصولات مشابه بسیار با صرفه است. 

جی اند بی با توجه به نیاز بازار پرینتری سه کاره سازگار با شرایط طبیعی و میزان مصرف در بازار ایران معرفی نموده است. کلیه قطعات و سخت افزار این پرینتر در کشور ما ایران پشتیبانی می گردد. G&B مفتخر است کلیه سامانه پشتیبانی و خدمات پس از فروش پرینترهای سه کاره 1398NW را ارائه می نماید.

پرینتر ایرانی جی اند بی

چرا پرینتر ایرانی جی اند بی:

1- رقابت با مدل های خارجی:

این پرینتر لیزری با کیفیت پرینترهای خارجی عرضه می گردد و قابلیت رقابت با پرینترهای موجود در بازار را از لحاظ کیفیت دارد و هرگونه عدم ارائه کیفیت مناسب از سوی G&B گارانتی می گردد.

2-گارانتی و پشتیبانی خدمات:

کلیه خدمات پشتیبانی و قطعات پرینترهای جی اند بی در کشور ایران انجام می گیرد و مشکلاتی از قبیل عدم پشتیبانی از قطعات و خدمات در پرینترهای خارجی، شامل این پرینتر نخواهد شد.

3-قیمت مناسب نسبت به مدل های مشابه:

پرینتر جی اند بی یک مدل سه کاره با قیمتی مناسب تر از پرینترهای هم رده با این پرینتر می باشد. این قیمت با توجه به سه کاره بودن پرینتر یکی از مزیت های رقابتی پرینتر نسبت به رقبای خارجی این پرینتر است.

4-منوی دسترسی و کاتالوگ کاملا ایرانی:

یکی دیگر از مزایای پرینترهای جی اند بی، منوی فارسی مدیریت، کاربری پرینتر را بسیار راحت کرده و دسترسی به قسمت های مختلف پرینتر را آسان تر می کند.

5-کارتریج و مواد مصرفی داخلی:

علاوه بر قطعات، کارتریج های مصرفی پرینترهای لیزری جی اند بی کاملا در کشور ایران تولید می شوند و علاوه بر کیفیت بالا و حجم چاپ بیشتر، همیشه در دسترس خریداران و مشتریان G&B هستند.

 

با توجه به نیاز بازار، جی اند بی مدل های جدیدتری از کارتریج های ایرانی با امکانات متفاوت را با بهترین خدمات پشتیبانی خدمت مشتریان گرامی عرضه می نماید. برای اطلاع از نحوه فروش پرینترها و کارتریج های G&B با ما تماس بگیرید.

در صورت نیاز می توانید شماره موبایل و درخواست خود را اینجا ثبت نمایید تا در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

خرید کارتریج لیزری

جی اند بی کارتریج ایرانی با برندهای مختلف از قبیل HP، Canon، Brother و Samsung را ارائه می دهد. جهت مشاهده محصولات کلیک کنید

خرید پرینتر لیزری

چاپگر ایرانی جی اند بی اولین پرینتر با پشتیبانی برند ایرانی در دو نوع تک کاره و سه کاره است. جهت مشاهده پرینترها کلیک کنید.