مقالات

تفاوت کارتریج تونر و یونیت درام

تفاوت کارتریج تونر و یونیت درام در چیست؟ در پاسخ به این سؤال باید بگویم در بیشتر پرینتر ها این دو محصول به صورت یکجا بر روی چاپگر تعبیه شده اند اما شرکت های سازنده بزرگی از این تکنولوژی به صورت مجزا استفاده کرده اند.

۹ مهر ۱۳۹۹ ۵ بازدید

چاپ خطوط سیاه روی کاغذ

چاپ خطوط سیاه روی کاغذ یکی از اتفاقاتی است که در زمان وقوع به شدت شما را ناراحت می کند. شاید با خود فکر کنید که پرینتر شما با مشکل جدی روبرو شده است و دیگر نمی توانید از آن استفاده کنید اما این گونه نیست.

۹ مهر ۱۳۹۹ ۳ بازدید

نکاتی برای نصب پرینتر در ویندوز 10

نصب پرینتر در ویندوز 10 یکی از ساده ترین کارهای است که در پیش روی شما قرار دارد. اگر نصب آن به صورت بی سیم و با کابل قدری پیچیده است اصلاً نگران نباشید. ما در قدم اول سعی بر آن داریم مراحل نصب پرینتر به صورت پله ای بدون نیاز به کابل را به شما آموزش دهیم .

۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۳۶ بازدید

علت پایین آمدن بازدهی کارتریج

پایین آمدن بازدهی کارتریج فاکتور بسیار مهمی است که در زمان خرید باید به آن توجه شود. عموماً افراد برای مصارف خانگی به این مهم خیلی توجه نمی کنند و بیشتر به دنبال یک چاپگر هستند که کارهای روزمره آن ها را دنبال کند.

۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۳۳ بازدید

انتخاب تونر مناسب برای کارتریج های لیزری

ویژگی های تونر کارتریج های لیزری را اگر بشناسید بهتر از هر زمان دیگری می توانید دست به انتخاب بزنید. اصلاً تونر چیست؟ تونر یک پودر پلاستیکی است که از طریق دستگاه چاپگر روی کاغذ ذوب می شود و فرآیند چاپ را به انجام می رساند.

۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ۳۵ بازدید

راهنمای اتصال پرینتر به شبکه

هر چقدر که پرینتر ها، اتصال شبکه را پشتیبانی می کنند، اتصال بی سیم (Wireless) نیز مهم شده و با تکنولوژی شبکه پیش می روند. اگر شما می توانید پرینتر خودتان را به شبکه متصل کنید، براحتی می توانید تحت ویندوز یا سیستم عامل دیگری، پرینت خود را انجام دهید.

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۴۴ بازدید