مقالات

خطای paper jam

خطای paper jam در پرینترهای HB یکی از شایع ترین خطاهای است که کاربران با آن همیشه روبرو هستند. این خطا به معنی گیر کردن کاغذ در پرینتر است که قطع به یقین با تکرار شدن این خطا دستگاه چاپگر شما با مشکل جدی روبرو می شود و عمر مفید آن در طی گذر زمان کاهش پیدا می کند.

۱۰ آبان ۱۳۹۹ ۵۳ بازدید

تفاوت کارتریج تونر و یونیت درام

تفاوت کارتریج تونر و یونیت درام در چیست؟ در پاسخ به این سؤال باید بگویم در بیشتر پرینتر ها این دو محصول به صورت یکجا بر روی چاپگر تعبیه شده اند اما شرکت های سازنده بزرگی از این تکنولوژی به صورت مجزا استفاده کرده اند.

۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۳۸ بازدید

چاپ خطوط سیاه روی کاغذ

چاپ خطوط سیاه روی کاغذ یکی از اتفاقاتی است که در زمان وقوع به شدت شما را ناراحت می کند. شاید با خود فکر کنید که پرینتر شما با مشکل جدی روبرو شده است و دیگر نمی توانید از آن استفاده کنید اما این گونه نیست.

۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۳۴ بازدید

نکاتی برای نصب پرینتر در ویندوز 10

نصب پرینتر در ویندوز 10 یکی از ساده ترین کارهای است که در پیش روی شما قرار دارد. اگر نصب آن به صورت بی سیم و با کابل قدری پیچیده است اصلاً نگران نباشید. ما در قدم اول سعی بر آن داریم مراحل نصب پرینتر به صورت پله ای بدون نیاز به کابل را به شما آموزش دهیم .

۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۵۵ بازدید

علت پایین آمدن بازدهی کارتریج

پایین آمدن بازدهی کارتریج فاکتور بسیار مهمی است که در زمان خرید باید به آن توجه شود. عموماً افراد برای مصارف خانگی به این مهم خیلی توجه نمی کنند و بیشتر به دنبال یک چاپگر هستند که کارهای روزمره آن ها را دنبال کند.

۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳۶ بازدید

انتخاب تونر مناسب برای کارتریج های لیزری

ویژگی های تونر کارتریج های لیزری را اگر بشناسید بهتر از هر زمان دیگری می توانید دست به انتخاب بزنید. اصلاً تونر چیست؟ تونر یک پودر پلاستیکی است که از طریق دستگاه چاپگر روی کاغذ ذوب می شود و فرآیند چاپ را به انجام می رساند.

۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۵۷ بازدید