بلاگ

بهترین پرینترهای 2020 (عکس و مشخصات)

چاپگرها هنوز هم جزو دستگاه های پر استفاده هستند. با وجود ظهور تکنولوژی های دیجیتالی، از موبایل گرفته تا لپ تاپ و تلویزیون، هنوز نیاز به روش های قدیمی برای نمایش و چاپ اسناد مورد نیاز است.

کارتریج طرح در پرینترهای لیزری چیست؟

همیشه ممکن است برای شما سوال باشد کارتریج طرح یا اصلی. چرا باید کارتریج طرح بخریم؟ آیا کارتریج طرح به پرینتر ما آسیب می زند و آیا واقعا کارتریج های اورجینال در بازار موجود هستند؟ همراه ما باشید تا وضعیت مشخصی از کارتریجهای طرح و اصلی برای شما عنوان کنیم.

کارتریج چیست؟

در ابتدا لازم است به تعریف کارتریج بپردازیم; کارتریج به آن دسته از مواد و لوازم مورد مصرف پرینترها گفته می شود که به دو صورت در بازار موجود می باشد. کارتریج پرینترها مانند دستگاه های پرینتر دو نوع می باشند.

10 کارتریج برتر در پرینترهای اچ پی HP

جی اند بی کارتریج های متفاوتی را تولید میکند که برند HP هم شامل محصولات تولیدی G&B است. کارتریج های جی اند بی در دو نوع پلاس و معمولی تولید می شوند. کارتریج های پلاس تعداد بیشتری چاپ می کنند و کیفیت بسیار بالاتری تا پایان مصرف کارتریج دارند.

راهنمای خرید پرینتر خانگی

هر آنچه را برای چاپ یک تصویر لازم دارید در یک پرینتر خانگی وجود دارد و می تواند نیاز شما را به خوبی برطرف کند. رقابت شدیدی در عرضه ی پرینترهای خانگی میان HP ، Epson ، Canon و ... وجود دارد که باعث شده است کیفیت آن ها روز به روز بهتر شده و با قیمت بسیار مناسب در بازار عرضه شود.

انواع چاپگرها - انتخاب پرینتر بر اساس نیاز

چاپگرها از جمله تجهیزات مورد نیاز ادارات و سازمان های بزرگ  کوچک می باشند. هر کدام از چاپگرها با توجه به تکنولوژی که در ساخت آن به کار رفته است کاربرد مختلفی دارد. تامین رنگ دستگاه چاپگر نیز طبق همین تکونولوژی و سیستم طراحی دستگاه انجام می گیرد.