مقالات

انواع کاغذ پرینتر

کاغذ پرینتر چیست و چه تفاوتی با سایر کاغذها دارد؟ کاغذهای که جذب بهتری از جوهر را دارند را کاغذ مخصوص پرینتر می گویند. اغلب کاغذهای که روند چاپ بر روی آن دنبال می شود از خمیر شیمیایی با کیفیتی بهره گرفته اند. کیفیت چاپ کاغذ با عمر دستگاه شما در رابطه مستقیم است از همین رو توصیه می کنیم با حذف کاغذهای بی کیفیت مانع آسیب دیدگی آن شوید. خرابی درام، غلتک ها و کارتریج ها به سادگی با یک کاغذ بی کیفیت صورت می گیرد و هزینه زیادی را به شما تحمیل می کند.

۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ۲۷۵۴ بازدید

سفارشی سازی چاپگر جی اند بی

یکی از امکاناتی که جی اند بی برای مشتریان سازمانی خود در نظر گرفته است درج لوگو و نشان در پرینترهای G&B است. درج لوگو و یا نشان سازمان شما با دستگاه های حک لیزری انجام می شود و غیر قابل پاک شدن است.

۳ دی ۱۳۹۹ ۴۳۸۶ بازدید

راهنمای خرید پرینتر چندکاره

پرینتر چندکاره محصولی است که با یک تیر  چند نشان را برای شما به هدف می زند. همه شما به خوبی می دانید که برای رفع امورات کاری خود در اداره، سازمان های دولتی و خصوصی یا حتی در محیط کار خود در منزل به چه چیزهای نیاز دارید.

۲۵ آذر ۱۳۹۹ ۲۴۳۸ بازدید

راهنمای خرید پرینتر لیزری

پرینتر لیزری چیست و چه مزیت های را با خود به همراه دارد؟ اگر پرینتر جوهر افشان در اختیار دارید و جوهر آن زود تمام می شود یا کارتریج پرینتر شما خشک شده است یا حتی مصرف جوهر آن برای شما مقرون به صرفه نیست توصیه می کنیم در ادامه با ما همراه شوید تا پیرامون مزیت های پرینتر لیزری و کاربردهای متمایز آن مطالبی را با شما عزیزان در میان بگذاریم.

۲۵ آذر ۱۳۹۹ ۲۴۳۸ بازدید

خطای paper jam

خطای paper jam در پرینترهای HB یکی از شایع ترین خطاهای است که کاربران با آن همیشه روبرو هستند. این خطا به معنی گیر کردن کاغذ در پرینتر است که قطع به یقین با تکرار شدن این خطا دستگاه چاپگر شما با مشکل جدی روبرو می شود و عمر مفید آن در طی گذر زمان کاهش پیدا می کند.

۱۰ آبان ۱۳۹۹ ۳۶۲۱ بازدید

تفاوت کارتریج تونر و یونیت درام

تفاوت کارتریج تونر و یونیت درام در چیست؟ در پاسخ به این سؤال باید بگویم در بیشتر پرینتر ها این دو محصول به صورت یکجا بر روی چاپگر تعبیه شده اند اما شرکت های سازنده بزرگی از این تکنولوژی به صورت مجزا استفاده کرده اند.

۹ مهر ۱۳۹۹ ۳۲۱۱ بازدید